Policyjny radiowóz zjechał z nasypu na tory kolejowe. Pomimo wypadku ścigany kierowca motocrossa został niedługo później zatrzymany.
Policjanci z krakowskiego patrolu w piątek przed godziną 20:00 zauważyli kierowcę motocrossa, który jechał na jednym kole. Funkcjonariusze chcieli go wylegitymować, ale mężczyzna nie zatrzymał się do kontroli. Mundurowi ruszyli więc w pościg.
Kraków. Policja ścigała kierowcę
- Na skrzyżowaniu ulic Węgrzynowickiej i Spławy, na łuku drogi radiowóz zjechał z nasypu na tory kolejowe. W wyniku tego zdarzenia kierujący radiowozem oraz pasażerka doznali obrażeń - powiedziała rzeczniczka krakowskiej policji w rozmowie z Interią.