To może być koniec Pawła Jabłońskiego (PiS) jako członka komisji śledczej do spraw wyborów kopertowych. Przewodniczący komisji zwrócił się już o odpowiednią opinię prawną w związku z ujawnioną korespondencją członka z przesłuchiwanym Michałem Dworczykiem.
Trwa przesłuchanie Michała Dworczyka (byłego szefa kancelarii premiera Mateusza Morawieckiego) przed komisją śledczą do spraw wyborów kopertowych. Po przerwie przewodniczący Dariusz Joński pytał o kontakty przesłuchiwanego z członkiem komisji Pawłem Jabłońskim w sprawie wyborów, które miały miejsce kilka lat temu.
Wyszła na jaw korespondencja, na podstawie której Dariusz Joński podał w wątpliwość bezstronność członka komisji Pawła Jabłońskiego (PiS). Ten nie zaprzeczył, że w związku z planowanymi wyborami korespondencyjnymi mógł za pomocą poczty elektronicznej omawiać sprawę, choć przyznał, że nie pamięta przytoczonych na komisji wiadomości.